ACTUALITATE, DIN TRANSILVANIA, ECONOMIE

Primarul Emil Boc și-a prezentat bilanțul după doi ani de mandat

Distribuire articol:

Primarul municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc și-a prezentat raportul de activitate la 2 ani de mandat, iunie 2016 – iunie 2018, sub forma unui clip video pe care vi-l redăm mai jos.


Distribuire articol: