Fotbal, Liga a-III-a: Gloria Bistrița încheie la egalitate, scor 1-1, partida disputată contra celor de la Odorheiul Secuiesc

de Mihai Sărmășan

Echipa noastră Fotbal Club Gloria Bistrița a încheiat la egalitate, scor 1-1, partida disputată vineri pe teren propriu împotriva celor de la AFC Odorheiul Secuiesc, golul bistrițenilor fiind marcat în minutul 16 de Bucur.

Gloria a evoluat în formula:  22.Mureșan.S; 19.Hasnaș.R; 6.Bucur.C; 2.Patca.V; 18.Băldean.R; 7.Cilean.A; 10.Nalați.A (căpitan); 14.Moldovan.B; 8.Suciu.R; 17.Rus.S; 9.Stoianof.O, rezerve fiind: 12.Racoți.N; 4.Meșter.C; 11.Dobrea.I; 15.Minta.C; 21.Sângeorzan.F; 23.Ani.R; 24.Pop.A

Pe parcursul jocului au mai intrat: 11.Dobrea.I; 15.Minta.C. În minutul 94 Suciu Raul a văzut cartonașul roșu.